Esiku seinte viimistlus

Esik ja koridor on esimesed ruumid oma majas, mille kujundust külalised näevad. Ilus korras esik on sama oluline kui muud ruumid oma korteris või majas. Dekoratsioon dekoratiiv kividega aitab  teha ainulaadse kujunduse juba maja esimeses ruumis. Kasutatavad dekoratiiv kivid sisekujunduses on moes ja asjakohased. Dekoratiivne viimistlus võib anda ebatavalise ja atraktiivse kujunduse esikule. Dekoratiiv kivid Dekoratiiv kivid1

Dekoratiiv kivi on saadaval kahes versioonis:  looduslik ja kunstlik. Looduslik  kivi on kvaliteetne, vastupidav ja esteetiliselt elegantne materjal. Looduslikku kivi peetakse üheks vanimaks ehitusmaterjaliks. Ta sobib pea igasse interjööri tänu oma laiale  värvitoonide ja välimuse valikule. Tehismaterjal ei anna looduslikule millegi poolest alla, mõnes osas isegi ületab teda. Näiteks on ta kergem looduslikust. Peale selle on looduslik materjal poorne, kunstlik aga sile. See lihtsustab tema hooldust. Tehiskivi toodetakse tehase ja talle on võimalik anda igasugust kuju, mis soodustab tema paigaldamist keerukatesse kohtadesse. Ülaltoodud põhjustel on kunstlikku kivi  mugavam kasutada sisetöödel. Aga kui on soov anda oma eesruumile natuke vanema aja miljööd,  siis on soovitav valida looduslik kivi.

Seinte viimistlemine dekoratiivne kiviga. Kivi võib seinale paigaldada vastavalt mustrile, mille te ise välja mõtlesite või leidsite mõnest ajakirjast ehk raamatust  Mille poolest on dekoratiiv viimistlus hea? Ta sobib pea kõikide teiste viimistlus materjalidega, andes teie esikule mugava ja isikupärase väljanägemise. Tõepoolest, kahe materjali kombinatsioon seinas on elegantne ja kaasaegne. Viimistledes dekoratiivse kiviga esikut, saab samas kujunduses kasutada ka tapeeti või värvi. Näiteks värvida seinad ja nurga  viimistlemisel kasutada dekoratiiv kivi. Või värvida kogu sein ja keskele teha  ruudu, ringi või ristküliku kujulisena kividekoor. Koridoris on alati  palju uksi ja piida kõrvalt saab kaunistada seina dekoratiivse kattega. Seda viimistlust saab teha ka kogu seinale seinad näevad dekoratiivne kivi – see on maitseasi. Aga kuna esikud ei ole reeglina eriti suured, on  kivi parem kasutada  kujunduselemendina.

Dekoratiiv kivid2

Peale dekoratiiv materjali ostmist on esimene samm seinad hoolikalt ette valmistada. Eemaldage seintelt kõik mittevajalik, vajadusel tehke krohviparandused ja  kruntige. Siis mõelda välja plaatide paigutusskeem, kanda seinale märgid ja majakad. Selleks kasutada  loodi. Peale märkimist võib alustada plaatide paigaldamist.

One thought on “Esiku seinte viimistlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.